Шановні односельчани – жителі Заборольської громади!

Дата: 23.08.2018 13:34

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України!

Сьогодні, в День Незалежності України, ми вітаємо усіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

З нагоди 27 річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою, Заборольський сільський голова Валерій Боярський та депутатський корпус Заборольської громади!