A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

У Заборолі штрафують порушників чистоти.

Дата: 21.08.2018 17:31
Кількість переглядів: 604

Нещодавно в соціальній мережі Фейсбук, у групі «Заборольська об’єднана громада»  з’явилося відео, як чоловік із багажника своєї машини викинув пакунок із сміттям  на вулиці обабіч дороги. Ролик набрав кілька десятків тисяч переглядів, дописувачі соціальної мережі активно його поширювали та коментували. Інцидент зняв на відео житель села Великий Омеляник Олександр Оленюк, до слова, він також дізнався ім’я та адресу порушника чистоти.

 

До Заборольської сільської ради надійшло чимало дзвінків та запитів з вимогою притягнути до відповідальності порушника, що смітить на території громади.

Відтак, було прийнято рішення знайти порушника. Фактично, це зробили дописувачі з соцмереж. Працівники сільської ради,  на яких покладені відповідні повноваження, ввечері із доказами вирушили до чоловіка

Рішенням виконавчого комітету Заборольської сільської ради від 18.08 2017 року  №73 «Про порядок здійснення контролю за виконанням Правил благоустрою території населених пунктів Заборольської сільської ради» затверджено перелік відповідальних осіб, що мають повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відтак, у Заборольській громаді такі повноваження мають:

- Голова Заборольської сільської ради 

- Заступник голови Заборольської сільської ради

- Секретар Заборольської сільської ради

- Секретар виконавчого комітету Заборольської сільської ради

- Старости населених пунктів Заборольської сільської ради

- Працівники відділу з питань благоустрою, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Заборольської сільської ради.

-Ми прийняли рішення відреагувати на цей інцидент згідно з діючим законодавством,-  коментує ситуацію голова Заборольської сільської ради Валерій Боярський.- Відтак, на основі   відеодоказів та інформації , яку надав місцевий житель села Великий Омеляник Олександр Оленюк, було складено Повідомлення про адміністративне правопорушення Правил благоустрою Заборольської сільської ради (пункт 7.3.2), що затверджені рішенням сесії Заборольської сільської ради від 26. 01. 2018 року, №913.

 За наданою адресою вирушили: секретар виконавчого комітету Заборольської сільської ради Юлія Котюн, головний спеціаліст з документообігу та по роботі із зверненнями громадян Марія Шнайдер та місцевий депутат Сергій Ковальчук для того, аби вручити документ та запросити прийти на засідання адміністративної комісії при Заборольській сільській раді.

Порушником виявився житель міста Луцьк, який, до слова, визнав свою помилку, пояснив, що всього лише вивіз дрова, які комунальники не хочуть брати. Адже, за його словами, там завжди люди лишали такі відходи, а далі везти не було сил, бо він знаходиться після операції.

На другий день чоловік з’явився до державної установи на засідання адміністративної комісії при сільській  раді, яка постановила сплатити мінімальний штраф у сумі 340 гривень та прибрати за собою.

Свою провину порушник визнав, прибрав сміття, сплатив штраф та пообіцяв більше таких дій не вчиняти.

-Всім нам важливо дотримуватися правил благоустрою, якщо ми хочемо жити у цивілізованій, європейській країні,- сказав у розмові голова Заборольської сільської ради Валерій Боярській,- бо тут ми живемо, тут живуть наші рідні та близькі люди. Й надалі ми будемо боротися за чистоту та порядок у нашій громаді згідно з діючим законодавством.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора