Офіційне звернення Заборольської сільської ради до громади

Дата: 02.08.2018 16:42
Кількість переглядів: 1965

Шановні жителі села Тарасове, просимо дати оцінку вчинку окремих жителів нашої громади.  31 липня, о 12:00, за кошти  бюджету Заборольської об’єднаної громади, на місцевому стадіоні було розпочато монтаж дитячо–спортивного майданчика.

Близько 46 тисяч гривень було виділено для  закупівлі, доставки та встановлення майданчика, щоб для тарасівської дітвори було місце для ігор та відпочинку. На стадіон прибули будівельники, щоб розпочати встановлювати окремі елементи майданчика. Разом із ними прибули  місцеві жителі: мами з дітками,  заступник сільського голови Марія Якубовська, депутат сільської ради Світлана Кліменчук, які перед початком монтажних робіт усі разом розпочали прибирати частину території: згрібати скошену траву, збирати розкидані пляшки, сміття.

Чи не найактивніший житель села Тарасове  Дмитро Горбайчук теж прийшов побачити, що тут робиться. Проте, замість того, щоб долучитися до роботи, вчинити, як справжній чоловік: допомогти зібрати скошену траву та сміття, розпочав провокаційну зйомку з мобільного, де дозволив собі некоректні коментарі і безглузді висновки.

У 16:00 робітники залили бетоном стійки турніків для підтягування, дитячу гойдалку-карусель та інші елементи дитячого майданчику. При цьому, наголосили, що бетон на  кострукціях має застигнути, відповідні попередження були розміщенні на стадіоні, експлуатувати дані об’єкти не можна протягом 2-3 днів. Для безпеки місцевої дітвори стадіон закрили на замки. Один із ключів був у дітей, що грали у футбол на стадіоні.

Того самого дня й під час роботи будівельників та активістів, після того, як усі розійшлися, Дмитро активно в онлайн-режимі у соціальній мережі Фейсбук транслював робочий процес. Пізніше до нього приєдналася дружина Марія Горбайчук, а далі вони разом почали «перевіряти» конструкцію на міцність, вириваючи стовпи конструкції із недавно залитого бетону.

1 серпня зранку  ми побачили результат їхньої сімейної інспекції: розшатані стійки спортивних конструкцій.

-Навіщо нищити те, що не робив!!! Якби кожен житель села доклав зусилля і кошти, я впевнена, такого не було б. Якщо комусь не подобається те, що діткам є де провести час, обійдіть це місце, не дивіться на нього, не чіпайте. Це людська праця і кошти громади!  прокоментувала подію заступник Заборольського сільського голови Марія Якубовська.

Заборольська сільська рада звернулася із відповідною заявою до органів поліції, аби люди, які вчиняють хуліганські дії понесли відповідальність згідно діючого законодавства.

Сподіваємося, шановні односельчани, що з вашої допомогою та активною участю у справах громади, такі «інспекції» більше не відбудуться, адже ми продовжимо встановлення майданчиків у селах громади, зокрема, у селі Тарасове буде продовжено встановлення ще гойдалок та пісочниці.

З повагою та сподіванням на розуміння, виконавчий комітет Заборольської сільської ради.