A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Скликання сесії

Дата: 26.06.2018 15:05
Кількість переглядів: 263

УКРАЇНА

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАБОРОЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

     25  червня 2018 року                           с. Забороль                                  № 46/1.7

 

Про скликання  чергової  дванадцятої

сесії сільської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову дванадцяту сесію сільської ради сьомого скликання 04 липня 2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку сільської ради за І квартал 2018 року.
 2. Про внесення змін до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/2.
 3. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради

від 22 грудня 2017 року № 8/4.

 1. Про затвердження цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2021 роки.
 2. Про затвердження Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2018 рік.
 3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/8 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 4. Про передачу в оренду частини приміщення в селі Тарасове Луцького району.
 5. Про внесення змін до структури виконавчих органів та чисельності апарату виконавчого комітету сільської ради.
 6. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Заборольської сільської ради від 22.12.1018 року №8/9 «Про затвердження штатного розпису  Заборольської сільської ради на 2018 рік».
 7. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 8. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.
 9. Про затвердження місцевих податків та зборів на 2019 рік.
 10. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
 11. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області з клопотанням про  передачу у комунальну власність сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.
 12. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 13. Про найменування вулиці в селі Боголюби Луцького району.
 14. Про набуття функцій замовника будівництва та реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Володимирській, 47а в с. Забороль Луцького району Волинської області.
 15. Про делегування функцій замовника будівництва та реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Володимирській, 47а в с. Забороль Луцького району Волинської області.
 16. Про делегування функцій замовника з виготовлення технічної документації «Нове будівництво електричних мереж для приєднання електроустановок садівничого (садового) будинку в селі Боголюби по вул. Вербова,1».
 17. Про внесення змін до рішення Заборольської сільської ради від 06.03.2018 року №10/72 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Забороль».
 18. Про внесення змін до рішення Заборольської сільської ради від 27 квітня2018 року № 11/25 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Волиньобленерго» в оренду для встановлення та обслуговування опор повітряної ЛЕП -10кВ Л 31-01 в с. Богушівка».
 19. Про скасування рішення Заборольської сільської ради від 27.04.2018 року №11/53.
 20. Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Забороль Луцького району Волинської області.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 22. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Великий Омеляник.
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 24. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Тарасове.
 25. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Всеволодівка.
 26. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 27. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Боголюби.
 28. Про погодження складання технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ «Укрпошта».
 29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду гр. Войчун Марії Романівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду гр. Нагірному Євгенію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду гр. Жолначу Анатолію Антоновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 32. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства

Жолначу Анатолію Антоновичу.

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Литвин Лідії Пантелеймонівні для індивідуального садівництва.
 2. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондращуку Володимиру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 3. Про вилучення земельної ділянки.
 4. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Скопюк Тетяні Сергіївні.
 5. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Смірновій Христині Борисівні.
 6. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левчуку Анатолію Афанасійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 7. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Гомзяковій Наталії Володимирівні.
 8. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Сорочуку Віталію Юрійовичу.
 9. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сорочуку Віталію Юрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 10. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маруняк Михайлині Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 11. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Біляшевичу Олегу Валентиновичу.
 12. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Римарчуку Сергію Віталійовичу.
 13. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Терещуку Миколі Юрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 14.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Ткаченку Назару Олеговичу.
 15. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Градюку Сергію Сергійовичу.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Лісницькому Сергію Миколайовичу.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Форманюк Ганні Олександрівні.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Кондращуку Віктору Петровичу.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шостаку Миколі Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства

Шостаку Миколі Петровичу.

 1. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Макарчуку Роману Ярославовичу.
 2. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидоруку Віталію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 3. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Кальковій Наталії Миколаївні.
 4. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кальковій Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
 5. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьовій Наталії Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьовій Наталії Леонідівні для індивідуального садівництва.
 7. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьову Андрію Валентиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 8. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьову Андрію Валентиновичу для індивідуального садівництва.
 9. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даражі Олександру Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 10. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Понедельник Наталії Миколаївні.
 11. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даражі Олександру Григоровичу для індивідуального садівництва.
 12. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соколюк Тамари Дмитрівни для ведення особистого селянського господарства.
 13. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Личка Марії Юхимівні для ведення особистого селянського господарства.
 14. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тихолаза Михайла Павловича для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смолярчуку Олександру Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Третяк Мирославі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчаку Володимиру Йосиповичу для ведення особистого селянського господарства.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрієнко Оксані Ярославівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Курану Дмитру Антоновичу для індивідуального садівництва.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мигдалю Сергію Костянтиновичу для ведення особистого селянського господарства.
 21. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гандзюк Аллі Григорівні для індивідуального садівництва.
 22. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудецькій Антоніні Миколаївні для індивідуального садівництва.
 23. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачуку Михайлу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 24. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткаченку Назару Олеговичу для індивідуального садівництва.
 25.   Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Симоновичу Степану Степановичу для ведення особистого селянського господарства.
 26. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лозовому Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 27. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лозовому Олександру Миколайовичу для індивідуального садівництва.
 28. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лозовому Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насону Назару Олеговичу для індивідуального садівництва.
 30. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ключуку Миколі Романовичу для індивідуального садівництва.
 31. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидоруку Віталію Петровичу для індивідуального садівництва.
 32. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петренко Анні Степанівні для індивідуального садівництва.
 33. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Міщуку Володимиру Степановичу для індивідуального садівництва.
 34. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івановій Любові Павлівні для індивідуального садівництва.
 35. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онуфрійчуку Миколі Антоновичу для індивідуального садівництва.
 36. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тригуб Софії Станіславівні для індивідуального садівництва.
 37. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стаднік Анастасії Анатоліївні для індивідуального садівництва.
 38. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трофимчук Любові Федорівні для індивідуального садівництва.
 39. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Густапу Василю Васильовичу для індивідуального садівництва.
 40. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вагелю Віталію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 41. Про скасування рішення Боголюбської сільської ради від 19 березня 2015 року № 53/7.2.
 42. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкабури Дарини Сергіївни для ведення особистого селянського господарства.
 43. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петровій Вірі Євгеніївні для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Приходько Анні Віталіївні  для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ходобчуку Миколі Устимовичу для ведення особистого селянського господарства.
 46. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Приходьку Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 47. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кметю Петру Богдановичу для ведення особистого селянського господарства.
 48. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кметю Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 49. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сухановій Марії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 50. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гдирі Софії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства.
 51. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Данилевич Іванні Ярославівні для ведення особистого селянського господарства.
 52. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Навроцькій Іванні Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.
 53. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Навроцькій Світлані Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.
 54. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Джемесюку Ігорю Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 55. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назарчук-Марчук Аліні Романівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 56. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлюку Віктору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 57. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлюку Віктору Миколайовичу для індивідуального садівництва.
 58. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Каразії Мар’яні Юріївні  для ведення особистого селянського господарства.
 59. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Веремейчику Владиславу Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 60. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Веремейчику Владиславу Вікторовичу для індивідуального садівництва.
 61. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Долайчуку Олександру Олександровичу для індивідуального садівництва.
 62. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Веремейчику Владиславу Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.
 63. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мацюк Тетяні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 64. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мойсеєнко Віталію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 65. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кручаю Віктору Івановичу для ведення особистого селянського господарства.
 66. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насону Назару Олеговичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 67. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тиндюку Руслану Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 68. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тиндюку Руслану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 69. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тиндюку Руслану Анатолійовичу для індивідуального садівництва.
 70. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Середюку Борису Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 71. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Середюку Борису Васильовичу для індивідуального садівництва.
 72. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Матвійчуку Івану Івановичу.
 73. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Худайкулову Юрію Юрійовичу.
 74. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бурді Олександру Геннадійовичу.
 75. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Міщуку Олександру Миколайовичу.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та внесення змін до договору оренди землі.
 77. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скопюку Анатолію Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скопюку Петру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стельмащук Раїсі Трохимівні для ведення особистого селянського господарства.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Радчуку Віктору Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Онишко Вірі Антонівні.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Біляшевичу Олегу Валентиновичу.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Герасимову Роману Валентиновичу.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Рожку Андрію Павловичу.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Троцю Ярославу Миколайовичу.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бецу Миколі Віталійовичу.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Юхимець Наталії Кирилівні.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Павлюку Сергію Станіславовичу.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Братунь Ніні Олександрівні.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Владиці Валерію Анатолійовичу.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Владиці Валерію Анатолійовичу.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ярощук Тамарі Петрівні.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Костюк Тетяні Вікторівні.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Крисюк Ірині Миколаївні.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скопюк Світлані Анатоліївні.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Герасимчук Надії Петрівні.
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Іванюк Вірі Степанівні.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лошаку Олексію Олексійовичу.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Сімініній Ірині Ігорівні.
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Василенку Віталію Володимировичу.
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мельнику Івану Миколайовичу.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дзюрило Анастасії Ростиславівні.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Луцю Віктору Сергійовичу.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Лініку Олесю Олександровичу.
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дмитруку Володимиру Віталійовичу.
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ільченку Миколі Олександровичу.
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Стешенку Михайлу Валерійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Дейнеці Нелі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) площею 0,2550 га  приватному підприємству «Риболов» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) площею 0,6468 га  приватному підприємству «Риболов» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) площею приватному підприємству «Риболов» для будівництва  та обслуговування будівель закладів освіти.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) приватному підприємству «Риболов» для будівництва і обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Мельнику Володимиру Остаповичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 114. Про затвердження детального плану території в с. Боголюби для обслуговування виробничих приміщень.
 115. Про затвердження детального плану території в с.Тарасове для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 116. Про затвердження детального плану території в с.Забороль.
 117. Про затвердження детального плану території в с. Боголюби для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 118. Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Тарасове.
 119. Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Тарасове.
 120. Про затвердження детального плану території в с.Забороль.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Макаровій Оксані Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 122. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський

                                                                                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь