ДЕНЬ МАТЕРІ У ЗАБОРОЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 14.05.2018 17:18

ДЕНЬ МАТЕРІ У ЗАБОРОЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері.
Слово "мати", "мама", "матуся" завжди асоціюється в нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, єдина людина, яка любить нас безкорисливо.

З цієї нагоди до Дня матері в  населених пунктах с.Сьомаки, Тарасово, Богушівка, Забороль, Боголюби  Заборольської об’єднаної територіальної громади відбулись  святкові  концерти. Вони стали  справжнім творчим подарунком для найрідніших людей.

12 травня свято відбулося в селі Сьомаки. Зі сцени лунали найтепліші слова та вітання  мамам та бабусям. А наступного дня відбулось аж чотири концерти. У Заборольський Будинок культури з’їхались аматори з усіх сіл.  Спеціально підібраний репертуар та найголовніше – вже всім знайомі  таланти сіл зробили свято дуже атмосферним та по-домашньому теплим.

Кульмінацією став  виступ  аматорів у с. Боголюби. На сцену із вітальними композиціями виходили артисти, дарували своїм найдорожчим матусям  масу емоцій. Сюрпризом на даному заході став виступ комедійної «поп-групи «DZIDZIO» (Дзидзьо)».

Привітав усе жіноцтво із почесною місією – бути мамами голова  сільської ради Валерій Боярський та  подарував квіти. Не забули вшанувати  мам, які  у зоні АТО  втратили найдорожче –своїх синів, вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Цікаво, що День матері відзначається не тільки на державному рівні, а й на релігійному, тому настоятелі храмів у кінці літургії привітали усіх жінок. Напевно, травень не випадково обрали для цього свята – це місяць Пречистої Діви Марії, до якої ще українські козаки та князі звертались за допомогою та заступництвом. Тож щиро вітаємо мам, низько схиляємо голови, нехай  наші друзі крилаті – лелеки дарують Вам діточок і  правнучат, які своїм безгрішним щебетом будуть дарувати радість і щастя. Спаси Вас, Господи!..