ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 27.04.2018

Дата: 27.04.2018 12:18

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

27 квітня   Вночі місцями по області та в Луцьку очікується гроза.

По області збережеться надзвичайна пожежна небезпека.

ПРОГНОЗ  ПОГОДИ

27 квітня

Луцьк Мінлива хмарність. Вночі невеликий дощ, гроза, вдень без істотних опадів. Видимість 3-5 км.  Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-7º тепла, вдень 15-17º тепла.

Область Мінлива хмарність. Вночі невеликий дощ, місцями гроза, вдень без істотних опадів. Видимість 3-5 км.  Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 13-18º тепла.

Черговий синоптик Дриганюк С.С.

28 квітня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 2-7º тепла, по поверхні ґрунті місцями заморозки, 0,-3º, вдень 19-24º тепла.

29 квітня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі     7-12º тепла, вдень 23-28º тепла.

Консультативний прогноз:

30 квітня Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14º тепла, вдень 22-27º тепла.

1 травня  Мінлива хмарність. Місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14º тепла, вдень 20-25º тепла.

Волинський ЦГМ