A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Розпорядження про скликання сесії

Дата: 24.04.2018 11:58
Кількість переглядів: 286

 

    23 квітня 2018 року                           с. Забороль                                  №28 /1.7

 

Про скликання  позачергової  одинадцятої

сесії сільської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову одинадцяту сесію сільської ради сьомого скликання 27 квітня 2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 06 березня  2018 року   № 10/7 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету на 2018 рік».
 2. Про затвердження цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 – 2022 роки Заборольської сільської ради.
 3. Про затвердження Програми зайнятості населення Заборольської сільської ради на 2018 рік.
 4. Про затвердження Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018-2020 роки.
 5. Про затвердження Програми підтримки розвитку галузі агропромислового комплексу на території Заборольської сільської ради на 2018 рік.
 6. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/7.
 7. Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства

«Забороль» на 2018 рік, затвердженого рішенням сільської ради від 06 березня 2018 року №10/9.

 1. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/4.
 2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Заборольської сільської ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2018 року №8/3.  
 3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/8 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 4. Про зміну засновника дошкільних навчальних закладів.
 5. Про зміну найменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Одерадівський заклад дошкільної освіти  «Ромашка» Луцького району Волинської області».
 6. Про зміну найменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Боголюбський заклад дошкільної освіти «Казка» Луцького району Волинської області».
 7. Про зміну найменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Тарасівський закладу дошкільної освіти «Сонечко» Луцького району Волинської області».
 8. Про зміну найменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Заборольський заклад дошкільної освіти «Зернятко» Луцького району Волинської області».
 9. Про зміну найменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу  «Великоомелянівський заклад дошкільної освіти «Лісова казка» Луцького району Волинської області».
 10. Звіт сільського голови про укладені договори.
 11. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 12. Про найменування вулиці в селі Всеволодівка Луцького району.
 13. Про найменування вулиці в селі Боголюби Луцького району.
 14. Про внесення змін до рішень Шепельської сільської ради.
 15. Про внесення змін до рішення Шепельської сільської ради від 13 вересня 2013 року № 27/4 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».
 16. Про внесення змін до рішення Шепельської сільської ради від 13 вересня 2013 року № 27/4.1 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Волиньобленерго» в оренду на 49 років для встановлення та обслуговування опор повітряної ЛЕП -10кВ Л 31-01 в с. Богушівка.
 18. Про скасування рішення Заборольської сільської ради від 06 березня  2018 року № 10/20 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Винарському І.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».
 19. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок в с. Тарасове.
 20. Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки в с. Забороль.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в селі Великий Омеляник.
 22. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Тарасове Байдосі І.В..
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Тарасове Гордійчук О.А.
 24. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Тарасове Миколів Р.Є., Табачуку В.В.
 25. Про надання дозволу складання технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду, які перебувають в оренді Пілецького А.М.
 26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудашеву Василю Іллічу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудашеву Василю Іллічу для ведення особистого селянського господарства.
 28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьмічук Євгенії Кирилівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Форманюк Ніні Ананіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 30. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Охтієнко Вірі Максимівні.
 31. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Охтієнко Юрію Леонідовичу.
 32. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Охтієнко Ганні Петрівні.
 33. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Поплавському Андрію Володимировичу.
 34. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Корецькому Дмитру Васильовичу.
 35. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Корецькому Дмитру Васильовичу.
 36. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шостаку Миколі Петровичу.
 37. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шостаку Миколі Петровичу.
 38. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Римарчуку Сергію Віталійовичу.
 39. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Личу Віталію Володимировичу.
 40. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського селянського господарства Личу Віталію Володимировичу.
 41. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Личу Віталію Володимировичу.
 42. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Забіяці Олександру Володимировичу.
 43. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Забіяці Олександру Володимировичу.
 44. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шевчуку В.О.
 45. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Пархомчуку Роману Миколайовичу.
 46. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Засядько Оксані Олегівні.
 47. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Засядько Оксані Олегівні.
 48. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Засядько Оксані Олегівні.
 49.   Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Каратаєву Вадиму Федоровичу.
 50. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Жовтанській Ірині Анатоліївні.
 51. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства

Голубковій Ірині Миколаївні.

 1.   Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Голубковій Ірині Миколаївні.
 2. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства

Борисюку Олександру Станіславовичу.

 1. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Коменданту Якову Олександровичу.
 2. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Коменданту Якову Олександровичу.
 3. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вагелю Віталію Вікторовичу.
 4. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Вагелю Віталію Вікторовичу.
 5. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Сацу Ігорю Олеговичу.
 6. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Сацу Ігорю Олеговичу.
 7. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мойсеєнко Віталію Івановичу.
 8. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Мойсеєнко Віталію Івановичу.
 9. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кондратюк Тетяні Анатоліївні.
 10. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Глушаковій Галині Михайлівні.
 11. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кушнірчуку Юрію Леонідовичу.
 12. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Омельчуку Михайлу Вікторовичу.
 13. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Нестерчуку Роману Михайловичу.
 14. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Харченку Володимиру Володимировичу.
 15. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Шарапову Антону Миколайовичу.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Ніколайчуку Андрію Валерійовичу.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Сорочуку Миколі Васильовичу.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Єпіфановичу Юрію Святославовичу.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кондращуку Віктору Петровичу.
 20. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Піхоцькому Миколі Степановичу.
 21. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Радчуку Віктору Миколайовичу.
 22. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Грдличка Олександру Євгенійовичу.
 23. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Стасевичу Валерію Володимировичу.
 24. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Стасевич Тетяні Іванівні.
 25. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шимчику Павлу Івановичу.
 26. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Букії Юрію Зурабовичу.
 27. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Павлюку Юрію Петровичу.
 28. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Іванській Ларисі Леонідівні.
 29. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ткаченко Олені Іларіонівні.
 30. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Горгуну Віталію Петровичу.
 31. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Горгуну Віталію Петровичу.
 32. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Бабій Катерині Василівні.
 33. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Андрійчуку Ігорю Анатолійовичу.
 34. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Михальчук Надії Дмитрівні.
 35. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Ковальчуку Олександру Миколайовичу.
 36. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Ковальчуку Олександру Миколайовичу.
 37. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ковальчуку Олександру Миколайовичу.
 38. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства Шереметі Василю Васильовичу.
 39. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ципі Олександру Ігоровичу.
 40. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Гуменюку Ростиславу Володимировичу.
 41. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Пилипюку Миколі Миколайовичу.
 42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Тамарі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Тамарі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Горщар Тетяні Володимирівні.
 45. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Митурі Сергію Леонтійовичу.
 46. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для індивідуального садівництва Митурі Сергію Леонтійовичу.
 47. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Митурі Сергію Леонтійовичу.
 48. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для індивідуального садівництва Стефанському Павлу Миколайовичу.
 49. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Стефанському Павлу Миколайовичу.
 50. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Богушівка Войтюк Л.О.
 51. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Яручик Каріні Олегівні.
 52. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Дацюк Людмилі Хомівні.
 53. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Круковському Юрію Олександровичу.
 54. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Забороль.
 55. Про надання дозволу на складання проекту щодо відведення земельної ділянки в власність для ведення особистого селянського господарства Ковальчук Ірині Леонідівні.
 56. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Волошенюку Леоніду Віталійовичу.
 57. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Логачовій Олені Леонідівні.
 58. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Мельничук Анжелі Сергіївні.
 59. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Мельничуку Віктору Васильовичу.
 60. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Мельничуку Василю Олексійовичу.
 61. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для індивідуального садівництва Корнилюку Вадиму Вікторовичу.
 62. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Корнилюку Вадиму Вікторовичу.
 63. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пилипюку Василю Романовичу.
 64. Про погодження надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Лошаку Олексію Олексійовичу  для ведення особистого селянського господарства.
 65. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гайдаю Ігорю Ігоровичу.
 66. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Стризі Сергію Івановичу.
 67. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для індивідуального садівництва Стризі Сергію Івановичу.
 68. Про погодження надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Омельчуку Павлу Сергійовичу  для ведення особистого селянського господарства.
 69. Про надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Люху Сергію Тимофійовичу.
 70. Про надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горчуну Віталію Петровичу.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коржан Тетяні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коржан Тетяні Гнатівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорук Андрію Петровичу, Федорук Тетяні Петрівні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубковій Руслані Трохимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гайдаю Леоніду Михайловичу.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Михалюку Андрію Анатолійовичу.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кравчуку Олександру Миколайовичу.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зань Андрію Юрійовичу.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шереметі Дмитру Віталійовичу.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Лесик Ользі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Редкоус Ірині Євгенівні.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Камельчуку Івану Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Станішевській Катерині Григорівні, Станішевській Надії Яківні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Садюку Василю Васильовичу.
 85. Про затвердження детального плану території в с. Богушівка.
 86. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський

                                                                                      

                                                                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь