Тиждень предметів природничо - математичного циклу у школі с.Боголюби

Дата: 01.03.2018 15:26

З 19 по 23 лютого 2018 року у Боголюбській школі проходив тиждень предметів природничо - математичного циклу. Його мета - зацікавлення учнів вивченням  дисциплін природничо-математичного циклу.

Тиждень розпочався грою у 9-му класі "Хто зверху", що провела вчитель хімії Шелест Оксана Іванівна – вчитель вищої категорії.

Вчителі математики Ткаченко Ігор Ігорович і Приходько Володимир Ананйович  провели математичний турнір між 5-А і 5-Б класами.

У 10 класі вчитель біології Суханова Віра Віталіївна  провела цікавий урок біології про порівняння процесів мітозу та мейозу (репродуктивний поділ клітин)

Тиждень завершився "чайною церемонією" учнів 10-11 класів, провели її вчитель біології Суханова В.В і вчитель хімії Шелест О.І.