A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Про скликання позачергової десятої сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 05.03.2018 11:23
Кількість переглядів: 286

УКРАЇНА

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАБОРОЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

    05 березня 2018 року                           с. Забороль                                  № 16/1.7

 

Про скликання  позачергової десятої

сесії сільської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову десяту сесію сільської ради сьомого скликання 06 березня  2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про внесення змін до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/2.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/7.
 3. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/4
 4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 5. Про розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках.
 6. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету на 2018 рік
 7. Про звіт виконувачів обов’язки старост Заборольської сільської ради за 2017 рік.
 8. Про  затвердження  Програми  підтримки  комунального  підприємства

«Забороль».

 1. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення в селі Боголюби Луцького району.
 2. Про передачу в оренду нежитлового приміщення в селі Тарасове БО «Благодійний фонд «Материнство України».
 3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 4. Про найменування вулиць в селі Богушівка Луцького району.
 5. Про найменування вулиць в селі Боголюби Луцького району.
 6. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 7. Про скасування рішень Шепельської сільської ради від 25 червня 2014 року №34/7 та від 25 червня 2014 року №34/6.
 8. Про делегування функцій замовника по будівництву об’єкта в селі Боголюби.
 9. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Малкіній Валентині Євгеніївні.
 10. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування водонапірної башні та артсвердловини гр. Понк І.П. та Мельнику В.О..
 11.   Про продовження терміну дії договору оренди підвального приміщення в с. Боголюби.
 12.   Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в селі Забороль Родінській М.В.
 13. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Яцюк Анні Станіславівні.
 14. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Винарському Івану Васильовичу.
 15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в селі Боголюби Гюлазяну К.М.
 16. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки в с.Боголюби.
 17.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Остапчук Руслані Михайлівні.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Остапчук Андрію Вікторовичу.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Остапчук Аліні Вікторівні.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Курдельчуку Леоніду Федоровичу.
 21. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Масовцю Василю Васильовичу.
 22. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Масовцю Василю Васильовичу.
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Тарасове Медку Ю.М.
 24. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Пукас Галині Михайлівні.
 25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пукас Галині Михайлівні.
 26. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Марчуку Петру Петровичу.
 27. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Марчуку Петру Петровичу.
 28. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Мельничуку Дмитру Дмитровичу. 
 29. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мельничуку Дмитру Дмитровичу. 
 30. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Іскрицькій Вікторії Олегівні.
 31. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гомзяковій Наталії Володимирівні.
 32. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Куляк Оксані Анатоліївні.
 33. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Козловській Наталії Михайлівні.
 34. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Козловській Наталії Михайлівні.
 35. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Горошку Володимиру Прохоровичу.
 36. Про поновлення дії договору оренди землі Коновалу Івану Анатолійовичу.
 37. Про внесення змін до договору оренди землі.
 38. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Василенку Віталію Володимировичу.
 39. Про погодження надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Нездименку Івану Валерійовичу.
 40. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мельнику Вадиму Андрійовичу.
 41. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Девонюк Інні Степанівні.
 42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ющук Анастасії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1434 га.
 43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ющук Анастасії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2354 га.
 44. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ющук Анастасії Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 45. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацюк Валентині Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 46. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Подаковському Віктору Сергійовичу.
 47. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Фірчуку Олегу Володимировичу.
 48. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фірчуку Олегу Володимировичу.
 49. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Шевчуку Василю Миколайовичу.
 50. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Шевчуку Миколі Васильовичу.
 51. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчуку Миколі Васильовичу.
 52. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іванову Петру Васильовичу.
 53. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Клецу Олександру Михайловичу.
 54. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боярчуку Роману Юрійовичу.
 55. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кульбачинському Сергію Валерійовичу.
 56.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кульбачинському Сергію Валерійовичу.
 57. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Войчуну Віктору Володимировичу.
 58. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Войчуну Віктору Володимировичу.
 59. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Горбайчук Марії Анатоліївні.
 60. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Горбайчуку Дмитру Федоровичу.
 61. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Петруку Віталію Павловичу.
 62. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьмінчук Євгенії Кирилівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 63. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Великий Омеляник Сулеві Л.В.
 64. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Боголюби Аханову С.А.
 65. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,4599 га в с. Тарасове.
 66. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2301 га в с. Тарасове.
 67. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2404 га в с. Тарасове.
 68. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2430 га в с. Тарасове.
 69. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2401 га в с. Тарасове.
 70. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2299 га в с. Тарасове.
 71. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1886 га в с. Тарасове.
 72. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1914 га в с. Тарасове.
 73. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2162 га в с. Тарасове.
 74. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2137 га в с. Тарасове.
 75. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,2162 га в с. Тарасове.
 76. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок площею 1,2736 га та 1,2735 га в с. Тарасове.
 77. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 1,0897 га в с. Тарасове.
 78. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Тарасове.
 79. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,3000 га в с. Тарасове.
 80. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території.
 81. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюку Ростиславу Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 82. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюку Ростиславу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 83. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кізіцькому Григорію Юрійовичу.
 84. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Кізіцькому Григорію Юрійовичу.
 85. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Новосад Олені Ігорівні.
 86. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Баранецькому Сергію Омеляновичу.
 87. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Баранецькому Сергію Омеляновичу.
 88. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Шевчук Катерині Миколаївні.
 89. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лабудяк Надії Володимирівні.
 90. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Побач Любові Євгеніївні.
 91. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Попіку Роману Володимировичу.
 92. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Попіку Роману Володимировичу.
 93. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2252 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Руслані Тихонівні.
 94. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3684 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Руслані Тихонівні.
 95. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1978 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Руслані Тихонівні.
 96. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га у власність для ведення особистого селянського господарства Соколюку Василю Олеговичу.
 97. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,55Соколюку василю Олеговичу.і.ва.025 га у власність для ведення особистого селянського господарства Соколюку Василю Олеговичу.
 98. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3245 га у власність для ведення особистого селянського господарства Соколюку Василю Олеговичу.
 99. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гаврилюк Аллі Юріївні.
 100. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Богушівка щодо будівництва господарських будівель.
 101. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Радчуку Віктору Миколайовичу.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зіві Ганні Петрівні.
 103. Про затвердження детального плану території земельної ділянки  в с. Забороль Зубчук Тетяни Ростиславівни.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисковій Людмилі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шагуті Василю Михайловичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калишу Віктору Яковичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калишу Віктору Яковичу  для ведення особистого селянського господарства.
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Совирі Валерію Яковичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства.
 109.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Максимовичу Віталію Вікторовичу.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Максимовичу Віталію Вікторовичу.
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мойсеєву Олегу Олександровичу.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Власюку Сергію Григоровичу.
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Куприянчику Сергію Васильовичу.
 114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Поварчук Тетяні Олексіївні.
 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Стельмащук Ірині Валеріївні.
 116. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Забороль.     
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Книш Ользі Іванівні.
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ісаєву Віктору Володимировичу.
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Воєводі Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Юзвику Олексію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Юзвик Світлані Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Кухаруку Мілетію Івановичу для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Середюку Борису Васильовичу.
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Андрійчуку Миколі Володимировичу.
 125. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський

                                                                                      

                                                                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь