Шановні жителі Заборольської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 31.12.2017 11:04

Шановні жителі Заборольської  об’єднаної  територіальної громади!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі, всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для нашої  об’єднаної  територіальної громади, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної клопіткої праці.

Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого краю та  громади. Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашої громади, заради всієї України!

Щиро і сердечно зичимо кожному з Вас, дорогі жителі об’єднаної  територіальної громади, здоров'я і щастя, добра і надії, нехай збуваються всі Ваші  мрії та сподівання.