Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегічного плану розвитку Заборольської ОТГ на період з 2018-2022 рр.

Заборольська сільська рада, за сприяння Волинського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, розробляє Стратегічний план  розвитку Заборольської об’єднаної територіальної громади на період до 2022 року. Найважливішим етапом розробки Стратегічного плану  є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину документу. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано  робочою групою з розробки Стратегії розвитку. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

10:53 02.10.2018