ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАБОРОЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці «Гуманітарний відділ» офіційного сайту Заборольської сільської ради (об’єднана  громада)  Луцького району  Волинської області!

Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашій сторінці, надасть можливість ознайомитись  з роботою галузей освіти та культури, творчими здобутками та передовим досвідом  працівників закладів освіти, будинків культури, бібліотек. Наша веб-сторінка запроваджена для об’єднання зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, територіальних громад, закладів освіти та культури, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Запрошуємо до співпраці!

Адреса:  45623, Волинська обл., Луцький р-н, с. Забороль, вул. Володимирська,34а

Телефони: (0332) 79-75-08; 79-41-17; 0958052265

Факс: (0332) 79-41-17

E-mail:osvitazaborol@ukr.net

Картинки з 1 вересня

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Складаємо теплі слова вдячності педагогам. Саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність –  неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення!

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Здоров’я вам!  Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері  школи!

З повагою працівники гуманітарного відділу Заборольської сільської ради.