ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАБОРОЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці «Гуманітарний відділ» офіційного сайту Заборольської сільської ради (об’єднана  громада)  Луцького району  Волинської області!

Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашій сторінці, надасть можливість ознайомитись  з роботою галузей освіти та культури, творчими здобутками та передовим досвідом  працівників закладів освіти, будинків культури, бібліотек. Наша веб-сторінка запроваджена для об’єднання зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, територіальних громад, закладів освіти та культури, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Запрошуємо до співпраці!

Адреса:  45623, Волинська обл., Луцький р-н, с. Забороль, вул. Володимирська,34а

Телефони: (0332) 79-75-08; 79-41-17; 0958052265

Факс: (0332) 79-41-17

E-mail:osvitazaborol@ukr.net

ДОРОГІ УЧНІ!
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
            Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
          Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
           Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
            Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів.