Будинок культури села Забороль

В 1974 році на свято День захисника Вітчизни гостинно відкрив свої двері новозбудований будинок культури в центрі села, першим директором якого стала Ковальчук Надія

В будинку культури працювали гуртки різного жанру : вокальний, солоспів, драматичний і вокально- інструментальний ансамбль «Відлуння». Також були агітбригади, які виступали на фермах, полях, біля комбайнів, на токах. Працівники будинку культури та бібліотеки проводили новорічні вечори для молоді, вечорниці для працівників сільського господарства. Вокально- інструментальний ансамбль «Відлуння» займав перші місця на районних і обласних оглядах художньої самодіяльності. Солістами ансамблю були Володя Воробей та Петро Бондар.

Сьогодні у будинку культури, який очолює Бойчук Ірина Мирославівна працюють : вокальний жіночий ансамбль, фольклорний дитячий «Співаночка», продовжує славні традиції драматичний гурток, художнього слова, де з задоволенням займаються діти і молодь села.

Спільно з бібліотекою створено клуби за інтересами: клуб молодих жінок «Берегиня», який об’єднує активних, ініціативних співучих жінок та дитячий літературний клуб «Дитячі радощі». Його мета - це цікава пошукова, дослідницька літературна діяльність. Клуб працює під керівництвом сільського бібліотекаря Зіненко Ганни Гнатівни. Роботою цього літературного клубу стала книга про Забороль «Моє село - окраса України», яка була представлена на Всеукраїнському конкурсі «Моя мала Батьківщина» та зайняла перше місце.