Будинок культури села Боголюби

Приміщення Будинку культури с.Боголюби  побудоване у 1989 році , з того часу і функціонує.

Сьогодні Будинок культури - це прекрасна, сучасна споруда, де створені всі  умови для задоволення культурних потреб населення. У Будинку культури працює злагоджений колектив: директор - Лебідь Галина Володимирівна (15.03.1959, освіта середня спеціальна ), художній керівник - Сенів Мирослава Ярославівна (02.07.1978, освіта вища), хореограф – Прокопчук Анастасія Василівна (08.12.1994, освіта вища) - працює на платній основі, Савош Петро Павлович -  заслужений артист України (03.07.1954, освіта вища) – керівник народного театрального колективу , Сенів Олександр Степанович (01.01.1978, освіта вища) – помічник режисера - звукооператор, Бондарук Максим Віталійович (20.08.1987, освіта середня спеціальна) – керівник дискотеки – по договору.

Будинок культури  має хорошу матеріально - технічну базу (звукопідсилююча та освітлювальна апаратура, сценічні костюми для вокального та хореографічних колективів) . Зал для глядачів розрахованих на 200 місць.

В закладі культури функціонує 8 колективів аматорського мистецтва: художнього читання, солоспів, вокальний дитячий ансамбль ,  дитячий та дорослий хор ,  вокальний чоловічий, хореографічний , театральний – якому присвоєно звання народного у 2016 році.

Колективи та окремі виконавці аматорської творчості будинку культури приймають участь в обласних та районних урочистих та мистецьких заходах.

Працівники Будинку культури тісно співпрацюють з місцевою владою нашої територіальної громади, педагогічним, та учнівським колективом ЗОШ I- III ступенів с. Боголюби, та місцевим дошкільним закладом "Казка". Велику допомогу в організації культурно - просвітницької роботи для молоді села надає настоятель храму Святого Василія Великого с.Боголюби - о.Олександр Сенів.

Запрошуємо долучитись до культурного життя громади нових учасників.

Директор - Лебідь Галина Володимирівна (т.099-416-36-48)