Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Забороль

Ось уже 13 років Заборольська АЗПСМ надає первинну медичну допомогу населенню шести сіл.

На зорі створення амбулаторію очолила висококваліфікований лікар Смаль Світлана Святославівна. Під її керівництвом було 12 працівників. Балансоутримувачем амбулаторії була Заборольська сільська рада. В приміщені амбулаторії створені кабінети: маніпуляційний, стоматологічний, хірургічний, фізіотерапевтичний та кабінет щеплень. З нагоди відкриття амбулаторії Верховною радою України було подаровано автомобіль медичної допомоги.

На даний момент амбулаторія підпорядковується КЗ Луцький ЦПМСД керівником якого є Чертюк О.П. З серпня 2017 р. Заборольську АЗПСМ очолює Петренко А. С. Амбулаторії підпорядковуються три фельдшерсько-акушерські пункти сіл Богушівка, Антонівка та Великий Омеляник. В штаті амбулаторії працює 9 працівників ( 2 лікаря, 2 сімейних медсестри, фельдшер, водій, лаборант, молодша медична сестра, акушерка).

Амбулаторія обслуговує близько чотирьох тисяч населення. В амбулаторії проводиться прийом  приватних спеціалістів ( стоматолога та офтальмолога).

Медики постійно беруть участь в наукових семінарах, конференціях для підвищення професійних знань.

Незважаючи на скрутне економічне становище працівники амбулаторії з високою відповідальністю відносяться до виконання своїх професійних обов’язків.